1 mesazh i ri

Asambleja e Unazës së Rregullimit

Përshkrim i shkurtër:

Asambleja e unazës së rregullimit të thërrmuesit/Korniza e unazës së vulosjes së
folesë/Korniza e gërmuesit të konit/korniza e pjesëve të thërrmuesit, montimi i konit të thërrmuesit / montimi i tasit, montimi i boshtit të kokës së policit, montimi i unazës së rregullimit të thërrmuesit / Unaza mbyllëse e folesë, Pjesët e thërrmuesit të konit me kapacitet të lartë:hopper; mëngë mbyllëse; kapak rregullimi; bllok; bllokohet tasi; unazë mbyllëse; tas; kushinetë topash; astar i prizës; fole; kokë; ekscentrike; tufa e brendshme; korniza kryesore; boshti kryesor; astar tasi; mantel; tufa ekscentrike; unazë ekuilibri; marsh; pinion; bosht kundër; tufa kundërboshtit; Kutia e kundërboshtit, tufa prej bronzi, astarja e folesë, Astar dhe mëngë bushing, mëngë e çuditshme, ingranazhet e policit dhe montimi i shtyllës / ekscentrike janë të gjitha pjesë këmbimi të rëndësishme për makinën dërrmuese me kon.
Thërrmuesi i konit përdoret gjerësisht në miniera, metalurgji, ndërtim, ndërtim rrugësh, industri kimike dhe fosfatike, dhe është i përshtatshëm për shkëmbinj dhe xehe të forta dhe të mesme.


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Asambleja e unazës së rregullimit të thërrmuesit / Unaza mbyllëse e folesë

Korniza e kornizave/ Korniza e Policës së Konit/ Korniza e pjesëve të policëvetë bluarjes, Asambleja e konit të thërrmuesit / Asambleja e tasittë bluarjes, montimi i boshtit të kokës së policit, Crusher Adjustment ring assembly / Unaza mbyllëse e folesëtë bluarjes, Pjesët e thërrmuesit të konit me kapacitet të lartë: plesht; mëngë mbyllëse; kapak rregullimi; bllokoj; bllokohet tasi; unazë mbyllëse; tas; kushinetë topash; astar i prizës; prizë; kokë; ekscentrike; tufa e brendshme; korniza kryesore; boshti kryesor; astar tasi; mantle; tufë ekscentrike; unazë ekuilibri; marsh; pinion; bosht kundër; tufa kundërboshtit; kuti kundërboshttë bluarjes, tufa bronzitë bluarjes, astar i prizëstë bluarjes, Astar dhe mëngë me tufatë bluarjes, mëngë ekscentriketë bluarjes, Ingranazh polic dhe pinion / montim i çuditshëm are all important spare parts for Cone crusher machine.

Thërrmuesi i konit përdoret gjerësisht në miniera, metalurgji, ndërtim, ndërtim rrugësh, industri kimike dhe fosfatike, dhe është i përshtatshëm për shkëmbinj dhe xehe të forta dhe të mesme.

 

MBËSHTETJA E MARKAVE KRYESORE:

Metso, Sandvik, Barmac, SVEDALA, Omnicone, EXTEC, Maxtrak, Keestrack, Symons, Hazemag, Cedarapids, Telsmith, McCloskey, Trio, Powerscreen, Kleemann, Terex, Pegson, Kue Ken, Parker, Shanbao, SBM, Zenith, MININGY, dhe markave të tjera të famshme.

 

MBËSHTETJA KRYESORE MODELET:

Metso HP100HP200HP300 HP350 HP400HP500 HP700 HP800 HP3 HP4 HP5 G11M GP11FGP100 GP250 GP500 GP100S GP200 GP200S GP200SE MP50PPM GP200SE MP50PM GP000

Sandvik H2800 H3800 H4800 H6800 H7800 H8800 S2800 S3800 S4800 S6800 C-C2H36″ C-C2H36″ S11-36″ MC-C2H36″

MUCK51 / MCC1300, MCC600, MCSH48, MCF40 / MCC1000, MCF45 / MCSH1150 MCF51 / MCF1300 MCSS36, MCSH54 / MCS1370, MCSH54, MCC40 / MCC1000, MCF900, MCSS52 / MCSS1370, MCC45 / MCC1150, MCC54 / MCC1370, MCC48 /MCC1200, MCC45/MCC1150, MCC40/MCC1000, MCC54, MCSH42H, MCSS52/MCSS1370, MCSH51, MCSH30/MCS1000, MCSH36

Symons 3FT 4FT 4 1/4 FT 5 1/2FT 7FT 5100 4800

Terex Pegson/Terex Cedarapid Maxtrak 1000/TC1000, Maxtrak1300/TC1300, Trakpactor 428/4242SR, Trakpactor 1412,RC36, RC45, RC54, RC60, RCII45,M RCVP20, MVP200

Telsmith 36S&FC, 48S&FC,52S&FC, 66S&FC,SBS Modelet: 38SBS, 44SBS, 57SBS, 68SBS


  • I mëparshëm:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni atë